John Wick 4: Yeni Film Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Pasmanika - John Wick 4

John Wick serisi, dünya genelinde birçok hayran kitlesine sahip. Keanu Reeves’in canlandırdığı John Wick karakteri, öldürülen köpeği için intikam arayan bir suikastçıyı konu alıyor. Serinin dördüncü filmi olan John Wick 4’ün merakla beklenen detayları aşağıda yer alıyor.

John Wick 4: Ne Zaman Çıkacak?

John Wick 4, ilk olarak 21 Mayıs 2021 tarihinde gösterime girmesi planlanıyordu ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle çıkış tarihi ertelendi. Şu anda, filmin 27 Mayıs 2022 tarihinde gösterime girmesi planlanıyor.

John Wick 4: Hangi Oyuncular Yer Alacak?

Filmin başrol oyuncusu Keanu Reeves, John Wick rolüyle geri dönüyor. Laurence Fishburne, Ian McShane, Lance Reddick ve Asia Kate Dillon gibi serinin önceki filmlerinde yer alan diğer oyuncular da filmde yer alacaklar. Yeni oyuncular arasında ise Donnie Yen ve Bill Skarsgård gibi isimler bulunuyor.

John Wick 4: Konusu Nedir?

Filmin konusu hakkında henüz çok fazla ayrıntı verilmese de, üçüncü filmde John Wick, Continental Hotel’e sığınarak kendini korumaya alıyor. Film, muhtemelen bu noktadan devam edecek ve John Wick’in macerasına yeni bir boyut katacak.

John Wick 4: Fragman Analizi

Filmin resmi fragmanı henüz yayınlanmadı ancak çekimler başladıktan sonra bazı set fotoğrafları sızdırıldı. Fotoğraflarda, John Wick’in İstanbul’da çekimler yapıldığı görülüyor. Donnie Yen’in de yer aldığı bir sahne, hayranları heyecanlandırdı.

Sonuç

John Wick 4, serinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. COVID-19 pandemisi nedeniyle çıkış tarihi birkaç kez ertelendi ancak film için sabırsızlananlar için sonunda bir tarih belirlendi. Keanu Reeves’in geri dönüşü ve yeni oyuncuların eklenmesi, filmin daha önceki filmlerden farklı bir boyut kazanmasını sağlayabilir.

Umarız, bu makale John Wick 4 hakkında merak edilen tüm soruları yanıtlamıştır.

John Wick 4 Fragman

John Wick 4 Fragman 2