1. Anasayfa
  2. Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları


Son güncelleme tarihi: [31.12.2023]

Lütfen bu Kullanım Koşulları’nı dikkatlice okuyunuz. Pasmanika.com’u kullanarak, aşağıdaki koşulları kabul etmiş olursunuz.

1. İçerik ve Materyaller

Pasmanika.com’daki tüm içerik ve materyaller (metinler, görseller, videolar vb.) Pasmanika.com’a aittir ve telif hakkı ile korunmaktadır. İzin alınmadan içeriği kopyalamak, çoğaltmak veya ticari amaçlarla kullanmak kesinlikle yasaktır.

2. Kullanıcı Hesapları

Pasmanika.com’da bir kullanıcı hesabı oluşturarak, kullanıcı adı ve şifrenin güvenliğinden kendiniz sorumlusunuz. Hesabınızı güvende tutmak ve başkalarına veri erişimi sağlamamak sizin sorumluluğunuzdadır.

3. İçerik Kullanımı

Pasmanika.com’un içeriği yalnızca bilgi amaçlıdır. Sitemizde yer alan içeriklerden doğan herhangi bir kayıp veya zarardan sorumlu değiliz.

4. Hizmet Değişiklikleri ve Sonlandırma

Pasmanika.com, herhangi bir zamanda önceden bildirim yapmaksızın hizmetlerini değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

5. Gizlilik Politikası

Gizlilik politikamızı inceleyerek, kullanıcı verilerinin nasıl işlendiği ve korunduğu hakkında bilgi edinebilirsiniz.

6. Linkler ve Bağlantılar

Pasmanika.com, üçüncü taraf sitelerinin içeriğinden sorumlu değildir. Diğer sitelere verilen bağlantılar için kullanıcı sorumludur.

7. Değişiklikler

Bu Kullanım Koşulları, Pasmanika.com tarafından herhangi bir zamanda güncellenebilir. Değişikliklerin yayınlanmasıyla birlikte, kullanıcılar bu değişiklikleri kabul etmiş sayılır.

İletişim Bilgileri

Herhangi bir soru, görüş veya şikayetiniz varsa, lütfen iletişim sayfamızdaki bilgileri kullanarak bize ulaşın.

Teşekkür ederiz.