Le Dîner de Cons (Salaklar Sofrası)

Le Dîner de Cons (Salaklar Sofrası) Merhaba Pasmanika okurları. Klasik Amerikan yapımı filmlerden sıkılan ve değişiklik yapmak isteyenleri, 1998 Fransız yapımı olan Le Dîner de Cons(Salaklar Sofrası) ile buluşturuyorum.
Le Dîner de Cons (Salaklar Sofrası)
Le Dîner de Cons (Salaklar Sofrası)

Merhaba Pasmanika okurları. Klasik Amerikan yapımı filmlerden sıkılan ve değişiklik yapmak isteyenleri, 1998 Fransız yapımı olan Le Dîner de Cons(Salaklar Sofrası) ile buluşturuyorum.

Le Dîner de Cons (Salaklar Sofrası)

Pierre Brochant ve diğer zengin arkadaşları, Çarşamba günlerini kendi ürettikleri bir etkinliği gerçekleştirerek kutlarlar. Salaklar Günü. Herkes kendi bulduğu salak kişiyi Çarşamba günü bir akşam yemeğinde buluşturur. En salak kişiyi getireneyse bir ödül vardır. Pierre bir çarşamba etkinliği için kimseyi bulamayacağını düşünüp ümitsizleşmişken bir arkadaşı sayesinde Pignon’u bulur. Pierre ödülü alacağına emindir. Ama o gün başına gelecekleri bilmez.

2010 yılında filmin Amerikan versiyonu da çıkmıştır. Benim tavsiye ettiğimse 1998 yapımı olan. Karıştırmayın lütfen. Yine süresi uzun olmayan yapımlardan olan bu komedi filmini hemen izlemelisiniz derim.

FRAGMAN :