Russian Doll

Russian Doll Sevgili Pasmanika okurları yorumladığım bu dizide Harry Nilson’dan Gotta Get Up şarkısını sayamadığım kadar çokça dinliyoruz.

Sevgili Pasmanika okurları yorumladığım bu dizide Harry Nilson’dan Gotta Get Up şarkısını sayamadığım kadar çokça dinliyoruz. Tekrar eden tek şeyse bu değil. Başrolümüz Nadia sayısızca kez ölüyor ve 36. yaş gününü tekrar ve tekrar yaşıyor. Kendini partide bulduğu her seferde tekrar ölmemek için ne kadar çabalasa da işe yaramıyor.  Bunu neden yaşadığını araştırırken deli olduğunu da düşünüyor, uyuşturucu etkisi altında olduğunu da. Ama hayırr. Hiçbiri değil. Bizler daha kaç kez öleceğini düşünürken sonunda işe yarar bir şeyi öğreniyor.

Russian Doll

SPOİLER Bu durumu yalnızca kendisinin yaşamadığını! SPOİLER BİTTİ

Bu süreçte Nadia için birçok şey değişmeye başlıyor. Nadia değişiyor ve biz de bu sürece tanıklık ediyoruz.

İzlerken çok keyif aldığım bir dizi oldu. 8 bölümlük bu dizi tam da yerinde bitmişken ne yazık ki yeni sezon geleceği haberi verildi. Bu haber kimileri için iyi olabilir ama ben pek de memnun değilim :/ Bu 1 sezonluk bir mini dizi olarak kalmalıydı. Henüz yeni sezonu da yayınlanmamışken bir hafta sonunuzu ayırarak bitirebilirsiniz. Sevgiler

FRAGMAN :