1. Anasayfa
 2. Dizi

Suits / Avukat Olmayan Avukat – İnceleme

Suits / Avukat Olmayan Avukat – İnceleme
0

Merhaba Sevgili Okurlar :)

Bu pasmanika web sitesinin ilk gönderisi bu yüzden şuanda aktif olarak izlediğim bir diziyi anlatmak istedim. Şunu da eklemek istiyorum. Bu web sitesi sade ve anlaşılabilir olması için tasarlandı. Haber siteleri gibi her yerde reklam ve konuya bir türlü girememe sorunu burada olmayacak. Başlayalım..

Suits Konusu

Suits bir avukatın günlük yaşantısını anlatıyor diyebilirim kısacası ancak tabi ki bir dizi olaylar dönüyor. En büyük olay ise avukatın gerçekten avukat olmaması :D Gencimiz çok zeki biri ve neyi okursa hemen aklında kalıyor bu özelliği sayesinde kolay kolay unutmuyor ve araştırdığı olayları hemen ezberleyebiliyor. Avukatlık mesleğini de çok seviyor.

Pasmanika Yorumu

Genel olarak dizi ilk sezonlarda çok sarıyor. Ard arda 1 sezonu bitirebilirsiniz kesinlikle. Dizi bu arada 9 sezon. Bi noktadan sonra olayların tekrarlanması ve aynı döngüye giriyor olması sıkabiliyor. Ancak kesinlikle izlenmesi gerektiğini düşünüyorum.

İnstagramda Kesin Gördüğünüz Suits Sahnesi

Bu kesiti kesinlikle ve kesinlikle bir kere instagram da görmüş olmalısınız. Ben oradan görüp başlamıştım diziye. O sahnenin kesitini de izlemeniz için paylaşıyorum.

Suits dizisine başlatan fragman

 • 0
  alk_lad_m
  Alkışladım
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  e_lendim
  Eğlendim
 • 0
  _rendim
  İğrendim
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir