The Hangover Felekten Bir Gece 3

Pasmanika - The Hangover Felekten Bir Gece 3

Hollywood yapımı komedi serisi “The Hangover Felekten Bir Gece”nin üçüncü filmi olan “The Hangover Felekten Bir Gece 3”, 2013 yılında vizyona girmiştir. Serinin ilk iki filminin başarısının ardından hayranlar tarafından heyecanla beklenen film. Bir kez daha Doug, Phil, Alan ve Stu’nun başından geçen olayları konu alıyor. Ancak bu sefer, Las Vegas yerine Los Angeles ve Tijuana arasında bir yolculukta yer alıyoruz.

Hikaye, filmin başında Chow adındaki karakterin hapisten kaçmasıyla başlıyor. Chow, daha önceki filmlerde de karşımıza çıkan bir karakterdir. Serinin ana karakterlerinden biri olan Alan ile geçmişte tanışmıştır. Chow, kaçışının ardından Alan’ı arayarak ona yardım istemektedir. Alan, kaçak olduğu için Doug, Phil ve Stu ile birlikte Chow’u bulup teslim etmeyi kabul ederler.

Pasmanika – The Hangover Felekten Bir Gece 3

Ancak işler planladıkları gibi gitmez ve bu yolculuk, ilk iki filmden oldukça farklıdır. Yolculukları boyunca birçok engelle karşılaşırlar ve bu engelleri aşarken yine birçok komik olay yaşarlar. Ayrıca, Phil’in arabası kaçırıldığı için, grup yerine şimdi arabayı bulmaya da çalışmaktadır.

The Hangover Felekten Bir Gece 3

Filmin oyuncu kadrosu, serinin önceki filmlerinde olduğu gibi Bradley Cooper (Phil), Ed Helms (Stu), Zach Galifianakis (Alan) ve Ken Jeong (Chow) gibi ünlü isimlerden oluşmaktadır. Ayrıca, Heather Graham (Jade), Justin Bartha (Doug) ve Jeffrey Tambor (Sid) gibi karakterler de filmde yer almaktadır.

“The Hangover Felekten Bir Gece 3” filminin yönetmeni Todd Phillips’dir. Todd Phillips, serinin önceki iki filminin de yönetmeni olarak görev yapmıştır. Filmin senaryosu ise Craig Mazin ve Scott Armstrong tarafından yazılmıştır.

Sonuç olarak, “The Hangover Felekten Bir Gece 3” filmi, serinin önceki filmleri kadar başarılı olamamış olsa da, yine de eğlenceli ve komik bir yapım olarak karşımıza çıkmaktadır. Filmin farklı bir konusu ve karakterleri ile ilk iki filmden ayrıldığı görülse de, yine de serinin hayranları tarafından izlenebilir.

Aşağıda filmin ilgili fragmanını bulabilirsiniz. Filmi beğenirseniz dijital platformlardan kiralayabilir veya izleyebilirsiniz. Filmin diğer serilerininin fragmanını izlemek için sosyal medya hesaplarını kullanabilirsiniz.