The Hangover: Felekten Bir Gece Daha

Pasmanika - The Hangover Felekten Bir Gece Daha

The Hangover: Felekten Bir Gece Daha Filmi Konusu

The Hangover: Felekten Bir Gece Daha”, 2011 yılında çekilen ilk filminden üç yıl sonra vizyona giren bir devam filmidir. Film, arkadaşları ile Bangkok’ta bekarlığa veda partisi düzenleyen Phil, Stu, Alan ve Doug’un yine başlarına gelenleri anlatıyor. Ancak bu sefer, Phil, Stu ve Alan, sabah uyandıklarında yanlarında Doug yerine bir maymun, bir kertenkele ve dişi bir sırtlan bulurlar. Ekip, Bangkok’un tehlikeli sokaklarında kaybolan Doug’u bulmak ve kaosu durdurmak için bir kez daha işbirliği yapmak zorundadır.

The Hangover: Felekten Bir Gece Daha Filmi Oyuncuları

The Hangover: Felekten Bir Gece Daha” filminde, ilk filmde olduğu gibi, Bradley Cooper (Phil), Ed Helms (Stu) ve Zach Galifianakis (Alan) başrolleri paylaşıyor. Ken Jeong (Mr. Chow) ve Justin Bartha (Doug) da filmde tekrar yer alıyor. Filmde ayrıca, Paul Giamatti, Jamie Chung ve Mason Lee gibi isimler de yer alıyor.

Pasmanika - The Hangover

The Hangover: Felekten Bir Gece Daha Filmi İzlenir mi?

The Hangover: Felekten Bir Gece Daha” filmi, ilk filminin başarısını sürdürmek için yapılmış bir devam filmi olarak ele alınabilir. Film, ilk filmdeki aynı mizah anlayışını ve üslubu koruyor ve daha önce görülmemiş olay örgüsü ile izleyicileri güldürmeye devam ediyor. Bu nedenle, komedi sevenler için kesinlikle izlenmesi gereken bir film.

The Hangover: Felekten Bir Gece Daha Filmi Fragmanı

he Hangover: Felekten Bir Gece Daha” filminin fragmanı, izleyicilere filmde neler bekleyebileceklerine dair iyi bir fikir veriyor. Fragman, filmin karakterlerinin yine başlarına gelenleri anlatırken komik anların yer aldığı birkaç sahneyi gösteriyor.